1999 - 2017 Palm Shop - specialista na tablety a navigace

O nás

PalmPC – malý obchod s velkými službami, eshop od roku 1999

„Vydali jsme se cestou specializace. Nechystáme se prodávat pračky ani pneumatiky a stát se největším obchodem na trhu, zato v prodeji mobilních zařízení jsme a nadále chceme být nejlepší.“

Společnost PalmPC.cz vznikla v roce 1999 jako specializovaný obchod s mobilní technikou. Do našeho sortimentu se řadí zařízení typu chytré telefony (Smartphone) či navigace doplněné o dlouhou řadu příslušenství. Všechny nabízené přístroje mají jedno společné – zvyšují míru vaší nezávislosti.

Naší ambicí je již od počátku poskytovat nejlepší služby a servis v úzce vymezené oblasti, kterou jsme zvolili. O prodávaných zařízeních zjišťujeme maximum informací, sami je pečlivě testujeme a navrhujeme šikovná balíčková řešení. Věříme, že dobrý obchod plyne jedině ze spokojenosti obou zúčastněných stran, a proto od nás očekávejte individuální přístup a především snahu vyřešit vaše potřeby nejefektivnějším způsobem.

Mezi více než 25 000 spokojených zákazníků, které jsme „odtrhli od zásuvky“ a zprostředkovali jim větší pracovní i osobní nezávislost, se můžete zařadit nákupem v našem internetovém obchodu, rádi vás však přivítáme také ve vlastní kamenné prodejně. Ať se s námi spojíte jakkoliv, vždy můžete očekávat okamžitou reakci a rychlé vyřízení vaší objednávky. Pokud vám není cokoliv jasné, neváhejte využít naši linku, kde vám rádi poradíme a navrhneme pro vás to nejlepší řešení.

SmartAx® – vlastní značka mobilního příslušenství

Za značkou smartAx® hledejte příslušenství k mobilním zařízením, které jsme navrhli na základě dlouholetých zkušeností s touto technikou. Zboží smartAx je úspěšně v prodeji již od roku 2005 a zákazníci si pochvalují jeho praktičnost i výhodné ceny. Protože jsme sami výrobcem i distributorem výrobků smartAx, nabízíme vám samozřejmě také jeho nejlepší dostupnost.

Děkujeme za vaši přízeň

Přejeme vám příjemný nákup u PalmPC.cz a pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo připomínku, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí mobilních technologií vám pomůžeme zařídit kancelář kdekoliv na světě.


Aktuality
Týden dopravy zdarma!

Jen tento týden Vám dáváme dopravu zdarma. Využijte příležitosti a ušetřete!

26.11.2018


Tablet pro školáky za 1999Kč - obnovená akce

Skladem jsou poslední kusy 7" tabletu pro školáky za doprodejovou...

10.04.2017


Archiv aktualit
Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!