1999 - 2017 Palm Shop - specialista na tablety a navigace

TOMTOM White Pearl Europe 42 bílá perla

Špičková navigace ve speciální edici White Pearl (bílá perla). Technologie IQ routes znamená rychlejší trasu k cíli a časovou úsporu někdy až 35%. Funkce pro dokonalé navádění jízdními pruhy přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nesložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v pohodě a bezpečí. TomTom Map Share vám jako uživateli dovoluje rychle doplňovat a aktualizovat mapy. Zároveň umožňuej sdílet vlastní a využívat změny ostatních uživatelů - každodenně, automaticky a snadno prostřednictvím TomTom HOME. Díky technologii TomTom Map share™ mají řidiči se zařízením TomTom vždy ty nejaktuálnější mapy na dosah ruky.


Katalogové číslo:
tomtomwh
Výrobce:
Tomtom
Záruka:
2 roky
Doba dodání:
do 3-5 dnů
Zaslání kurýrem:
Ano
Naše cena s DPH:
4 888 Kč
Naše cena bez DPH:
4 040 Kč
Exklusive
 Cena s DPH: 4 888 Kč


Podrobný popis

Garance aktuální mapy:

Nebloudete! Garance nové mapy 2016! V navigaci od nás získáváte aktuální mapu. Pokrytí mapy státy je uvedeno v popisu zboží. Nakupujte u specialisty na mapy a navigace s tradicí od roku 1999.
Navigace Tomtom White, spolehlivá autonavigace pro ženy.
Objednáváte zlevněné zboží.

Obsah balení : Navigace, Držák EasyPort™,
USB nabíječkou do auta a USB kabelem, Dokumentaci v PDF


Zboží pochází z oficiální distribuce pro Českou a Slovenskou republiku. Má české menu, českou či slovenskou dokumentaci a vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČRŠpičková navigace ve speciální edici White Pearl (bílá perla). Technologie IQ routes znamená rychlejší trasu k cíli a časovou úsporu někdy až 35%. Funkce pro dokonalé navádění jízdními pruhy přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nesložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v pohodě a bezpečí. TomTom Map Share vám jako uživateli dovoluje rychle doplňovat a aktualizovat mapy. Zároveň umožňuej sdílet vlastní a využívat změny ostatních uživatelů - každodenně, automaticky a snadno prostřednictvím TomTom HOME. Díky technologii TomTom Map Share™ mají řidiči se zařízením TomTom vždy ty nejaktuálnější mapy na dosah ruky.

IQ routes™ :
Technologie TomTom IQ routes vám poskytne rychlejší trasu s časovou úsporou až 35 procent*, ušetří vám tak čas, peníze i pohonné hmoty. Při řízení s TomTom IQ routes vidí automaticky všichni uživatelé nejspolehlivější cestovní časy a informace o zpoždění přímo na displeji svého zařízení. IQ routes spočítá průměrnou nejrychlejší trasu platnou v okamžik, kdy řidič vyráží na cestu, a to v závislosti na dni v týdnu a denním času. Přitom se berou v úvahu veškeré faktory, které mohou způsobovat zpoždění. To vše je založeno na faktech získaných mnohaletým shromažďováním historicky naměřených rychlostí na silnicích. Funkce TomTom pro navádění do jízdních pruhů zajišťuje bezpečnější průjezd křižovatkami či přejezd do jiného jízdního pruhu. Zařízení dává řidičům včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují, do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit, takže řidič má mnohem lepší přehled o momentální dopravní situaci. Obsahuje mimo jiné nejnovější informace o radarech, které jsou u nových řad poprvé předinstalované, zajišťují pohodovější a bezpečnější řízení.

Dokonalé navádění jízdními pruhy :

 • Přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nejsložitějších dálničních uzlech zůstanete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v klidu a bezpečí.

Mapové pokrytí silničních sítí :

 • mapy Central Europe - Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, San Marino, Skotsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán

Parametry:

 • Vysoce kvalitní 3,5-palcová barevná TFT LCD dotyková obrazovka odolná proti záření, formát 4:3, Q VGA, 320 x 240 pixelů, 64 000 barev
 • Rozměry: 92 x 78 x 25 mm
 • Váha: 148 gramů
 • Vysoce citlivý GPS chipset
 • Předinstalované mapy ve vnitřní paměti
 • Spojitost: mini- USB, RDS-TMC (přes mini- USB)
 • interní Lithium-ion baterie (až 3 hodiny provozu)
 • Kompatibilita: Windows a Mac OS X 10,3 a vyšší
 • Hlasitost podle rychlosti jízdy vozidla
 • Vylepšený TomTom systém reproduktorů
 • EasyPort™ mount
 • Quick GPSfix™
 • Automatický denní/noční režim
 • Ochrana heslem
 • Kompatibilita s TomTom HOME.

Funkčnosti :

 • ultra kompaktní design s EasyPort™ držákem pro jednoduchou montáž a ochranu
 • vylepšený zvukový výkon
 • bezkonkurenčně jednoduchý na používání
 • nejaktuálnější mapy a unikátní technologie TomTom Map Share
 • široká řada bezpečnostních funkcí
 • volitelné dopravní informace
 • předinstalované bezpečnostní kamery
 • zosobnění pomocí platformy TomTom HOME pro sdílení souborů

Garance vrácení penez:


Nebude-li Vám objednané zboží vyhovovat, mužete nám jej do 14 dnu vrátit a my Vám bez dalších dotazu vrátíme peníze. To je fér nabídka, ne?

Technické detaily

Popis výrobce

Špičková navigace ve speciální edici White Pearl (bílá perla). Technologie IQ routes znamená rychlejší trasu k cíli a časovou úsporu někdy až 35%. Funkce pro dokonalé navádění jízdními pruhy přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nesložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v pohodě a bezpečí. TomTom Map Share vám jako uživateli dovoluje rychle doplňovat a aktualizovat mapy. Zároveň umožňuej sdílet vlastní a využívat změny ostatních uživatelů - každodenně, automaticky a snadno prostřednictvím TomTom HOME. Díky technologii TomTom Map Share™ mají řidiči se zařízením TomTom vždy ty nejaktuálnější mapy na dosah ruky.

Diskuse k produktu


Přidat nový komentář

Předmět:
Jméno:
E-Mail: Zasílat příspěvky na tento e-mail.
Text:Nepoužívejte žádné HTML značky
Opište prosím text z obrázku:
captchaSouvisející zboží


Galerie

TOMTOM White Pearl Europe 42 bílá perla
TOMTOM White Pearl Europe 42 bílá perla
TOMTOM White Pearl Europe 42 bílá perla


TOMTOM White Pearl Europe 42 bílá perla - Dotaz na prodavače


Naposledy navštívené
Aktuality
Týden dopravy zdarma!

Jen tento týden Vám dáváme dopravu zdarma. Využijte příležitosti a ušetřete!

26.11.2018


Tablet pro školáky za 1999Kč - obnovená akce

Skladem jsou poslední kusy 7" tabletu pro školáky za doprodejovou...

10.04.2017


Archiv aktualit
Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!