1999 - 2017 Palm Shop - specialista na tablety a navigace

TomTom XL IQ Routes Europe Traffic

Navigace TomTom XL od specialisty. Navigace TomTom XL s novým kompaktním designem a s pružným skládacím držákem EasyPort. TomTom XL je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí rychle vyrazit na cestu. TomTom vás provede celou evropou.


Katalogové číslo:
1EM0.002.06
Výrobce:
Tomtom
Záruka:
2 roky
Doba dodání:
do 24 hod
Zaslání kurýrem:
Ano
Běžná cena:
5 324 Kč
Naše cena s DPH:
2 555 Kč
Naše cena bez DPH:
2 112 Kč
Ušetříte:
2 769 Kč
 Cena s DPH: 2 555 Kč


Podrobný popis

Navigace Tomtom XL, střední třída navigace.

Objednáváte zlevněné zboží.

Obsah balení:- Tomtom jednotka- - držák s úchytem na sklo
- nabíječka do auta
USB- USB kabel- manuál v elektronicke podobě


Zboží pochází z oficiální distribuce pro Českou a Slovenskou republiku. Má české menu, českou či slovenskou dokumentaci a vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR


XL IQ routes Europe od firmy TomTom je přenosný GPS přijímač vhodný pro použití v automobilu jako navigační systém. Jeho hlavní předností je jednoduché ovládání a veliký i na slunci dobře čitelný barevný display. Technologie TomTom IQ routes vám poskytne rychlejší trasu s časovou úsporou až 35 procent, ušetří vám tak čas, peníze i pohonné hmoty.

Při řízení s TomTom IQ routes vidí automaticky všichni uživatelé nejspolehlivější cestovní časy a informace o zpoždění přímo na displeji svého zařízení. IQ routes spočítá průměrnou nejrychlejší trasu platnou v okamžik, kdy řidič vyráží na cestu, a to v závislosti na dni v týdnu a denním času. Přitom se berou v úvahu veškeré faktory, které mohou způsobovat zpoždění. To vše je založeno na faktech získaných mnohaletým shromažďováním historicky naměřených rychlostí na silnicích.

XL IQ routes Europe poskytuje běžné funkce přenosných GPS přijímačů - automatické vypočtení trasy (od domu k domu - v rámci regionu) a 3D směrová navigace (včetně hlasové navigace v českém jazyce). Funkce TomTom pro navádění do jízdních pruhů zajišťuje bezpečnější průjezd křižovatkami či přejezd do jiného jízdního pruhu. Zařízení dává řidičům včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují, do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit, takže řidič má mnohem lepší přehled o momentální dopravní situaci.

Nainstalovány jsou podrobné mapy 42 zemí TeleAtlas - východní i západní Evropy se spoustou zajímavých míst. Jedná se o Andorru, Belgii, Bulharsko, Českou republiku, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francii, Chorvatsko, Gibraltar, Irsko, Itálii, Lichtenštejnsko, Litvu, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Nizozemsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velkou Británii.

Mapa také pokrývá spojovací komunikace Albánie, Běloruska, Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Moldávie, Černé Hory, Rumunska, Srbska, Ukrajiny a Ruska.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché a po chvíli vám nebude činit potíže. Přístroj se je napájen z interního Li-ion akumulátoru. Co se použitého hardware týče přístroj disponuje 32 MB RAM paměti, 1 GB prostoru pro mapy a kvalitním dvacetikanálovým GPS přijímačem SiRF Star III. LCD display má širokoúhlé rozlišení 480 x 272 a úhlopříčku 4.3". Přístroj disponuje také rozhraním USB.

Garance vrácení peněz:


Nebude-li Vám objednané zboží vyhovovat, můžete nám jej do 14 dnů vrátit a my Vám bez dalších dotazů vrátíme peníze. To je fér nabídka, ne?

Technické detaily

Popis výrobce

Navigace TomTom XL od specialisty. Navigace TomTom XL s novým kompaktním designem a s pružným skládacím držákem EasyPort. TomTom XL je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí rychle vyrazit na cestu. TomTom vás provede celou evropou.

Diskuse k produktu


Přidat nový komentář

Předmět:
Jméno:
E-Mail: Zasílat příspěvky na tento e-mail.
Text:Nepoužívejte žádné HTML značky
Opište prosím text z obrázku:
captchaSouvisející zboží


Galerie

TomTom XL IQ Routes Europe Traffic
TomTom XL IQ Routes Europe Traffic
TomTom XL IQ Routes Europe Traffic
TomTom XL IQ Routes Europe Traffic
TomTom XL IQ Routes Europe Traffic


TomTom XL IQ Routes Europe Traffic - Dotaz na prodavače


Naposledy navštívené
Aktuality
Týden dopravy zdarma!

Jen tento týden Vám dáváme dopravu zdarma. Využijte příležitosti a ušetřete!

26.11.2018


Tablet pro školáky za 1999Kč - obnovená akce

Skladem jsou poslední kusy 7" tabletu pro školáky za doprodejovou...

10.04.2017


Archiv aktualit
Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky našeho e-shopu přímo na Váš mail ? Zaregistrujte se!